Hastane Hotspot Çözümleri

Dolpway hotspot sistemlerinin hastanelerde gelen hasta yada hasta yakınlarının kullanımı için verilen ücretsiz internet hizmetlerinin güvenli ve kontrollü olarak vermenizde size en iyi yardımcıdır. Dolpway hotspot sistemlerindeki SMS ile giriş yöntemi sayesinde hastanenize gelen hasta yada hasta yakınlarının cep telefonu numaralarını kendi izinleri doğrultusunda toplayabilir ve reklam amaçlı kullanılabilirliği ile ilgili sözleşme onaylatabilir siniz. Bu sayede gelen kişilere hem ücretsiz internet sağlayarak memnuniyet kazanmış olur ve kendiniz içinde reklam yada kampanyalarınızın duyurusu için potansiyel bir veritabanı oluşturabilirsiniz. Tüm SMS gönderip internet hizmeti almış numaraları raporlayabilirsiniz. Dolpway hotspot ile loglama yaparak kurumunuzu güvence altına almış olursunuz.

HEMEN ÜCRETSİZ  FİYAT  VE  DEMO TEKLİFİ AL

Hastane İnternet Hotspot 5651 Entegrasyonu

  Yatan Hasta İnternet Erişimi – Harici Yazılımlarla Entegrasyon

Dolpway, Hastane Yönetim Programı ile entegre çalışarak sadece yatan hastaların internet erişimleri sağlar, böylelikle hastaya hızlı internet erişimi sağlanır, bu sayede maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Sms ile İnternet

 Dolpway, hastaneye gelen kişilerin cep telefonlarına sms ile şifre gönderme ile internet erişimi sağlanır, böylelikle kişilerin iletşim bilgileride bir veritabanında saklanmış olur.

Tc Kimlik doğrulama ile internet erişimi

Dolpway, nv.gov.tr nufus kimlik doğrulama sistemi üzerinden kişinin kimlik bilgilerini doğrulama yaparak internet erişimi sağlar .